Ανακοίνωση για το διευρυμένο Ολοήμερο Πρόγραμμα

Αγαπητοί γονείς,

Σας ευχόμαστε καλή και ευλογημένη σχολική χρονιά!

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το ΦΕΚ 4215Β/10-8-2022, το Σχολείο μας, για το σχολικό έτος 2022-23, έχει επιλεγεί για την πιλοτική εφαρμογή της επέκτασης του Ολοήμερου Προγράμματος μέχρι τις 17.30.

Όσοι γονείς (ανεξαρτήτως του εάν έχετε ήδη εγγράψει τα παιδιά σας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα ή όχι) επιθυμείτε τη συμμετοχή του/των παιδιού/ών σας στο νέο αναβαθμισμένο Ολοήμερο Πρόγραμμα, παρακαλούμε:

α. να κατεβάσετε, να εκτυπώσετε και να συμπληρώσετε τη σχετική αίτηση, την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ και

β. να μας την αποστείλετε συμπληρωμένη με τα στοιχεία και με την υπογραφή σας μέχρι τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022.

Αν δεν μπορείτε να την εκτυπώσετε και να τη συμπληρώσετε, μπορείτε να την προμηθευτείτε από το σχολείο μας.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

και ο Σύλλογος Διδασκόντων