Ενημέρωση γονέων για τις τελευταίες ημέρες του διδακτικού έτους 2022-23

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων ενημερώνουν τους γονείς των μαθητών για τις τελευταίες ημέρες λειτουργίας του Σχολείου για το διδακτικό έτος 2022-23:

Τετάρτη 14 Ιουνίου 2023

Το πρωί θα πραγματοποιηθούν αθλητικές εκδηλώσεις στην αυλή του σχολείου για όλες τις τάξεις. Στη συνέχεια οι μαθητές θα παρακολουθήσουν τη γιορτή αποφοίτησης της ΣΤ΄ τάξης. Το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου (πρωινό και ολοήμερο) θα εφαρμοστεί κανονικά.

Το απόγευμα, στις 18.30΄, θα γίνει η γιορτή αποφοίτησης των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης για τους γονείς τους.

Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023

Το σχολείο θα λειτουργήσει από τις 08.30΄ ως τις 10.00΄. Θα γίνει η επίδοση των ελέγχων και των Τίτλων Προόδου στους γονείς των μαθητών και όλοι οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 10.00΄. Τα δρομολόγια των λεωφορείων θα γίνουν το πρωί κανονικά και στις 10.00΄ θα γίνει η αποχώρηση από το σχολείο. Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων σάς εύχονται

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!